Investiční asistent - nová služba v oblasti kolektivního investování

Cílem této služby je poskytnout investorům důležité informace o vývoji kapitálových trhů, investičních trendech a umožnit jim na tyto trendy adekvátně reagovat.


Investiční asistent obsahuje tři základní investiční strategie

Konzervativní strategie Balancovaná strategie Dynamická strategie

Aktualizace jednotlivých investičních strategií bude prováděna každé čtvrtletí s ohledem na vývoj na kapitálových trzích.

Základem každého portfolia jsou fondy KB Privátní správa aktiv , které dlouhodobě patří mezi nejziskovější na českém trhu.

S úpravou portfolia Vám pomůže investiční kalkulačka

S úpravou portfolia Vám pomůže investiční kalkulačka, která je rozdělena do pěti kroků. Nejprve si zvolíte typ investiční strategie. Ve druhém kroku zadává uživatel složení svého portfolia a případně může přidat i další volné peněžními prostředky k investování. Ve třetím až pátém kroku jsou investorovi představeny navrhované změny v portfoliu s cílem minimalizovat přestupní náklady.

Investiční kalkulačka

Co je cílem služby Investiční asistent?

Naším cílem je poskytnout Vám informace, které Vás povedou ke správnému investičnímu rozhodnutí. Je jen na Vás, zda se rozhodnete pro úpravu svého portfolia podle zaslaného návrhu. Věříme, že Vás nová služba Investiční asistent zaujme a že ji budete využívat. Tato služba je zdarma.

Minimální objem investice pro využití služby Investiční asistent je 75 000 Kč

Pokračovat na investiční kalkulačku